Ağda Uygulamaları

Epilasyon işlemleri haricinde uygulanan diğer yöntemlerden biri olan ağda uygulamaları epilasyona göre daha zaman alıcı ve daha ağrılı bir yöntemdir. Fakat temizlik açısından yine etkili sonuç veren bir yöntemdir.

Ağda vücuttaki tüm bölgelere uygulanabilmektedir. Ağda uygulamaları tüyleri tamamen yok etmese de zamanla tüylerin az da olsa seyrekleşmesine sebep olmakta. Aydan aya tekrarlanan ağda uygulamaları bölgesel olarak da yapılıyor.

Ağda uygulamaları epilasyona göre ağrılı bir yöntem ancak ağda sonucunda temiz bir vücut görüntüsünü ortaya koyuyor. Epilasyon tercih edemeyen müşterilerin tercih edebileceği diğer kolay işlemlerden biride ağda uygulamalarıdır.

Ağda uygulamaları fiyatları nasıl belirlenir?

Ağda uygulamaları fiyatları nasıl belirlenir sorusu bakım, temizlik ve güzelliği önem veren herkesin merak ettiği bir sorudur.  Ama bu sorunun cevabı oldukça farklılık gösterir. Çünkü hem özellik hem de miktar bakımından birbirinden farklı ağdalar vardır. Ortalama olarak bir paket ağdanın fyatı için 35 tl diyebiliriz. Sir ağda diğer ağdalar gibi evde yapılmaz. Sir ağdanın içinde şeker yoktur. Bu yüzden tüyleri beslemez. Aksine zayıflatır. Ağda işlemine başlamadan önce işlem yapılacak bölgenin temiz olması, kozmetik kalıntılardan arındırılmış olmasına özen göstermek gerekir. Bu nedenle antibakteriyal temizleme jeli ile önce kendi ellerinizi, sonra sir ağda yapılacak yüzeyi temizleyin. Pudralı ağdalar pudrasız ağdalara göre biraz daha pahalı olabilir. Pudrasız ağdalar oldukça güçlü olan ağdalardır. Bu nedenle bacaklarda rahat kullanılır. Ancak hassas bölgelerde ve ciltlerde uygulama yapılırken bol miktarda pudralama yapılması gerekir. Sir ağda işlemi sonrasında cildin üst tabakasında oluşan yanma, acıma ve batma  hissini azaltmak ve bölgeyi rahatlatmak için bölgeye rahatlatıcı ve nemlendirici losyonlar da kullanabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp