Bacak Ağda

Bölgesel olarak bacak kısımlarına uygulanan bacak ağda iki şekilde yapılabiliyor. Dize kadar ağda yapılacaksa o bölgenin ölü derilerden arındırılmış ve temiz olması gerekiyor,  komple bacaklara ağda yapılacaksa bacaklar ve bikini bölgesi yani kenarların temiz ve ölü derilerden arındırılmış olması gerekiyor.

Bacak ağda ile bacaktaki deri renk tonlamaları zamanla düzelir ve deri altı kıl batmaları da zamanla iyileşerek deri yüzeyine çıkar ve kaybolur. Bacak ağda uygulama esnasında hassas davranılarak ağda süreci tamamlanır ve sonrasında ağda yağı kullanılarak ayaklara hafif masaj yapılır.

Bacaklara yapılan sir ağda doğal olması açısında bacaklar da herhangi bir yan etki yaratmaz. Bacaklar yumuşak, tüysüz ve pürüzsüz bir hal alarak temizliğine kavuşur.

Bacak ağda fiyatları nasıl belirlenir?

Bacak ağda fiyatları nasıl belirlenir sorusuna, ağda istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan yapışkan bir maddedir açıklaması ile başlayabiliriz. Bacak bölgesi tüyler hem kadınları hem de erkekleri bazı durumlarda oldukça rahatsız eden bir bölgedir. Bu nedenle ağdaya en çok ihtiyaç duyulan bölgelerin de başında gelir. Günümüzde erkekler de bacak kıllarından kurtulmak için sık sık bu ağda yöntemine başvururlar. Bacak ağda fiyatları kıl kökü durumuna ve kılların yoğunluğuna göre belirlenir. Çok fazla kılı olan bir insanda daha çok ağda kullanırken, kılları zayıf ve az olanlarda daha az ağda kullanılır. İşte bu nedenle fiyat değişkenlik gösterebilir. Kadınlar ve bazı erkekler için ağda konusu oldukça önemlidir. Cilt güzelliğine oldukça fazla önem veren kadınlar, kişisel bakımlarını sağlamak için oldukça fazla yöntem uygulamaktadırlar. Kremlenmek, makyaj, cilt bakımı ve ağda gibi birçok yöntem vardır. Özellikle ağda konusu oldukça önemlidir. Vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemi olan ağda aynı zamanda erkekler tarafından da kullanılır. Ancak ağda yapmak acı verdiğinden bunların içinde en sıkıntılı olandır.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp