Bacak İçi Sarkmalarını Giderme

Kilo problemi yaşayan herkeste oluşabilecek bir sorun olan bacak içi sarkmaları özellikle ilerleyen yaşlarda da yaşlanma etkisiyle de ortaya çıkabilmektedir.

Vücudun doğal görünümünü bozan cilt yağlanmaları ve bu sebeple oluşan doku sarkmaları bacak içi gevşemeleri sonucunda resmen görüntü kirliliği yaratıyor. Ayrıca zayıflama sonrasında kaybolduğu sanılan bu yağlanma ve sarkmalar tamamen yanıltıcı olmaktadır. Çünkü kilo alma sonrasında yine ortaya çıkarak kendini belli eder. Bu nedenle bu sorunları ortadan kaldırmak amacıyla uygulanan bacak germe estetiği operasyonları sayesinde cilt sarkıkları ortadan kaldırılarak cilt eski formuna kavuşuyor.

Bacak içi sarkmaları giderme estetikleri oldukça etkili sonuçlar vererek bacakların sıkılaşmasını ve sarkmaların bir daha oluşumunu önlenmesi açasından en çok tercih edilen gerdirme yöntemlerinden biridir.

Kilo alıp vermekten dolayı bacak içerisinde oluşan sarkmalar estetik olmayan kötü görünümlere sebep olmaktadır. Bacak germe için yapılan spor aktiviteleri ise kişilere istenilen sonucu vermemekte ve bölgenin daha fazla kalınlaşmasını sağlamaktadır.

Bacak İçi Sarkmaları Nasıl Giderilir?

  • Bacak içi sarkmalarının giderilmesi için ilk olarak bölgenin yağ asitlerinden arındırılması işlemi uygulanmaktadır.
  • Lokal anestezi ile alınan yağ asitleri bacakta sarkmaların tekrarlanmaması için yapılmaktadır.
  • Alınan yağ asitlerinin ardından bacak sarkmaları alınarak bacak içlerinde sıkılaşma ve gerilme sağlanır.
  • Operasyon sonucunda bacaklar daha sıkı ve gergin bir görünüme kalıcı olarak ulaşırlar.
  • Cilt sarkmaları için en sık başvurulan bacak içi sarkmaları kısa sürede düzelmekte ve kişiler istedikleri bacak tipine sahip olmaktadır.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp