Bıyık Ağda

Bıyık bölgesinde oluşmuş siyah kalın ve inatçı tüyler için en etkili çözüm sir ağdadır. Sir ağda sayesinde bıyık bölgesindeki deri altındaki kıllar yüzeye çıkıyor ve renk tonlamasındaki bozukluklar ortadan kaldırılıyor.

Bıyık ağda uygulaması öncesinde bıyıktaki tüylerin yönü tespit ediliyor ve tüyleri yönüne doğru ağda sürülerek parmakla çekme işlemi tamamlanıyor. İp kullanımından daha pratik ve daha az ağrı hissi oluşturan ağda geçmişten bugüne dek en çok tercih edilen bıyık alma işlemlerimden biri olarak yerini alıyor.

Bıyık bölgesinde ağda sonrasında oluşabilecek kızarıklık ihtimaline karşı ağda işlemine başlamadan önce hafif bir şekilde pudra sürülebilir. Ağda sonrasında kişi tercih ederse hafif bir şekilde ağda yağıda sürülmektedir.

Bıyık ağda fiyatları nasıl belirlenir?

Bıyık ağda fiyatları nasıl belirlenir sorusu oldukça merak edilen bir sorudur. Bıyık ağda fiyatları evde kullanılan ağdalar, kuaför salonlarında kullanılan ağdalar ve sir ağdalar olmak üzere farklılıklar gösterirler. Fiyatları oldukça ekonomiktir. Bıyık ağda fiyatı fiyatları sizlere ortalama 20- 50 tl arasında bir ücret çıkaracaktır. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için jilet, tüy dökücü kremler, epilasyon, lazer gibi pek çok yöntem mevcuttur. Bu yöntemlerden biri de ağda kullanmaktır. Ağda uygulamasından sonra tüylerin uzun süre çıkmaması, ağda kullanımını kadınlar arasında popüler kılmaktadır. Piyasada çeşitli ağda markaları mevcut, fakat çoğu yoğun kimyasal içerikte olduklarından sağlığı tehdit edebiliyorlar. En güvenlisi kişinin kendi ağdasını evde kendisi yapmasıdır. Ağda çekilmek için kıvama geldiğinde, tüylerin çıkış yönünün tersine yapıştırdığınız kumaşı hızlı bir şekilde çekin. Kalan ağdayı buzdolabında saklayın. Ağdanız katılaştıysa veya buzdolabındaki ağdayı tekrar kullanmak isterseniz, benmari usulü yahut mikrodalgada ısıtıp kullanabilirsiniz. Oldukça ekonomik ve güvenli olan bu yöntem hem oldukça az zahmetli hem de evinizde yapıldığı için temiz ve güvenilirdir.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp