Çene Epilasyon

Yüzü tamamlayan bir diğer önemli bölgede çene yapısıdır. Çene bölgesinde de oluşan istenmeyen tüyler sevimsiz bir görüntüyü beraberinde getiriyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak amacıyla uygulanan çene epilasyonu ile tüylere veda edilebiliyor. Peki, bu tüylere nasıl veda ediliyor ?

Çene epilasyon işlemi ile çene altında ve bıyık bölgesini aşan çeneye kadar yayılan tüylere son verilebiliyor. Tüylerin ince veya kalınlığına göre değişen epilasyon seansları bazen 7-8 seans bazen de 8-9 seans olabiliyor. Tüy yoğunluğuna göre seansın işlevi değişiyor fakat sonuç her işlemde de aynı oluyor. Epilasyon seanslarının bitişi sonrasında tüyler tamamen yok oluyor.

Çene epilasyon fiyatları nasıl belirlenir?

Çene epilasyon fiyatları nasıl belirlenir sorusuna şöyle yanıt verebiliriz: Normal şartlarda kadınların çene bölgesinde fazla kıllanma olmaz. Ancak bazen kullanılan hormon ilaçlarından ya da genetik faktörlerden dolayı kadınların çene bölgesinde rahatsız edici kıllar oluşabilmektedir. Rahatsız edici bir görünüme neden olan bu çene kılları bazen seyrek bir şekildeyken  bazen de bütün çene bölgesini kaplayacak şekilde olabilmektedir. Kadınlarda güzelliğe gölge düşüren bu çene kıllarının oluşma sıklığı ya da yoğunluğu yaşanan hormonsal düzensizliğin şiddetine göre değişiklik göstermektedir. Peki, oluşan bu çene kıllarıyla yaşamak zorunda mıyız? Lazer epilasyon sayesinde çene bölgesindeki istenmeyen kıllardan kurtulmak mümkün. Lazer epilasyon işlemleri ile çene bölgesinde oluşan kılları yok ederek o bölgeyi temiz ve pürüzsüz bir hale getirebiliriz. Lazer epilasyonun en başarılı olduğu bölgelerden biri çene bölgesidir ve bu bölgeye uygulanan lazer epilasyon seansları çok kısa sürmektedir.  Lazer epilasyon ile ortalama 5 dakika kadar bir sürede bütün çene bölgesi kıllarından kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Çene epilasyon seans fiyatı ortalama 75 tldir.

İstenmeyen çene tüylerinden kurtulmak için çene epilasyonunu tek seans olarak deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp