Cryo lipoliz

En etkili yağ yakma yöntemleri arasında yerini alan ve bir diğer adı ile soğuk tedavi adı verilen Cryo Lipoliz, vücutta biriken yağlanmalar veya bölgesel yağlanmalara kökten çözüm bulmak amacıyla geliştirilmiş olan yağları dondurma tedavisidir.

Cryo Lipoliz; bacaklarda, karın bölgelerindeki sarkmalarda, yağlanmalarda ve en önemlisi de basen bölgelerinde oluşan yağların dondurularak işlevini kaybetmesine ve ilk uygulama sonrasında bile farklılığı hissettirmektedir. Yağlanma sorunları, Cryo Lipoliz uygulamaları artıkça ve düzenli olarak uygulandığında birkaç seans sonrasında neredeyse tamamen yok ediliyor.

Cryo Lipoliz tedavisi deri altında biriken yağları ortadan kaldırarak vücutta incelme ve sıkılaşma etkisini de yaratıyor.  Bu uygulama sayesinde yağları aldırmak için ameliyatlara girmeye ve daha ağrılı yöntemlere maruz kalmanıza artık gerek yok.  

Kilo sorunları yaşayan pek çok kişinin tercih ettiği uygulamalar arasında yer alan Lipoliz yağ yakma işlemlerini sağlayarak kişilerin vücutlarında bulunan yağ oranlarını dondurur ve bölgesel yağlardan kurtulmalarını sağlar. Tamamen doğal ve acısız bir yöntem olan Lipoliz uygulamalarında karın, kalça, basen, bacak, bacak içleri gibi yağlanma oranı fazla bölgeler incelmektedir. Yağları yakılan bölge de aynı zamanda sıkılaşma sağlanmakta ve kişiler istedikleri fiziğe ulaşmaktadır.

Cyro Lipoliz Uygulamaları Nasıl Yapılmaktadır?

  • Vücut içerisine nüfus edilen Cryo Lipoliz tedavilerinde yağ yakmaları sağlanır ve istenilen bölgesel zayıflamaya kavuşulur.
  • Belirli aralıklar ile yapılan seans uygulamaları sonucunda yağ yakmaları ve incelme konusunda istenilen sonuca ulaşmak mümkündür.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp