Dövme Silme

Vücudun belli bir bölgesine kalıcı olarak yaptırılan dövmeler bir süre sonra estetikliğini ve güzelliğini kaybediyor ve ortadan kaldırılmak isteniyor. Bu nedenle geliştirilen her ne kadar dövme silme işlemleri olsa da geneli uzun süreli ve iz bırakan yöntemler olabiliyor.

Dövme silme işlemlerinden etkili sonuç veren ve özellikle dövme sildirme sonucunda deride herhangi bir iz bırakmayan işlem lazer ile yapılan silme işlemidir. Lazer ışınları sayesinde bölgede bulunan dövmenin içerdiği boyalar yakılarak, boyaların vücuttan atılımı sağlanıyor. Tamamen acısız ve etkili olan bu yöntem sayesinde sanki hiç dövme yaptırılmamışçasına eskisinden de güzel bir cilt görünümüne sahip oluyorsunuz.

Lazer ile dövme sildirme uygulamasını gönül rahatlığıyla yaptırabilir ve sildirme sonrasında oluşacak değişime kendiniz şahit olabilirsiniz.

Beğenerek yaptırdığımız dövmelerimizden bir süre sonra sıkılabilir ve sildirmek isteyebiliriz. Fakat sildirme işlemleri uzman eller tarafından yapılmadığı sürece kişilerde kalıcı hasarlara sebep olabilmektedir. Kalıcı dövmeleri silme konusunda uzman olmayan kurum ve kuruluşlar yara izi gibi hoş durmayan izlerin oluşmasını sağlamakta ve kişilere estetik olmayan görünümler kazandırmaktadır.

Dövme Silme Nasıl Yapılmaktadır?

  • Dövme silme işlemleri yeni nesil teknoloji uygulamaları ile yapılmaktadır. Kalıcı dövmeleri deri altı ve üzerine zarar vermeden kısa sürede kaldıran Lazerler uzman ellerde yapılmalıdır.
  • Deri yüzeyine sürülen özel kremler yardımı ile dövme pigmentlerinin soldurma işlemleri sağlanır.
  • Belirli aralıklar ile yapılan işlemlerin üzerinden lazerler ile geçilir.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp