El Gençleştirme

Yaşam standartları içerisinde vücutta en çok önem verilenler arasında ellerde yer alıyor. Zamana bağlı olarak gelişen yaşlanma durumundan dolayı eller gerekli dirençleri gösteremiyor ve deri eski dinçliğini kaybediyor.

Ellerde oluşan yaşlanma sorunları ortadan kaldırmak için geliştirilmiş olan el gençleştirme yöntemi sayesinde elde oluşan sarkmalar ve sertliğini, diriliğini kaybeden dokular inceltiliyor ve sıkılaştırılarak eski görümüne kavuşturuluyor.

El gençleştirme işlemleri sayesinde ciltte yenileme, cilt deri sarkmalarını ortadan kaldırma, cildin eski sağlığı için gerekli nemin kazandırılması sağlanıyor. Ayrıca yaşlanan deri ile birlikte deride oluşan lekelere, deri yıpranmalarına ve doku kayıplarına da son veriliyor.

Hayatımızın değişen koşulları içerisinde ellerimizde sarkmalar ve deri bozuklukları yaşanabilmektedir. El bakımlarımızı ne kadar yaptırırsak yapalım yeterli olmamakta ve mutlaka uzman kişiler tarafından bakım yapılması şarttır. Cildimizde yer alan deri sarkmalarını önlemek için mutlaka bakımlar uygulamaktadır. Daima güneş kremleri kullanmalı ve güneşin ellerimizi yıpratmasının önüne geçmeliyiz. Fakat güneş kreminin de yeterli gelmediği durumlar olmaktadır. Bu gibi durumlarda kişilerin uzman kliniklere başvurması gereklidir.

El Gençleştirme İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

  • El sarkmaları ve lekelenme gibi durumlar genellikle yeterli nemin bulunmaması sebebi ile ortaya çıkmaktadır.
  • El gençleştirme işlemlerinde daima el yüzeyi içerisine yeteri miktarda nem oranı yüklenmekte ve kişilere yumuşak bir cilt bırakılmaktadır.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp