Erkek Göğüs Epilasyon

Erkek Göğüs Altı Epilasyonlar Nasıl Yapılmaktadır?

  • Erkek göğüs altı lazer epilasyonlarında tüyler önceden temizlenip özel lazer jeli temizlenmiş bölgeye sürülür. Bölge üzerinde yapılan uygulamalar sonucunda kesin sonuca ulaşılmakta ve erkekler rahatsız olduğu tüylü görüntüden kurtulabilmektedir.

Erkek Göğüs Altı Epilasyon Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Epilasyon işlemleri vücutta yer alan kıl köklerine bağlı olarak kişiye göre değişiklik göstermektedir. Erkek göğüs altı epilasyon işlemlerinde seans başı ücretlendirilme hesaplanıp ona göre bütçe çıkarılmaktadır. Göğüs altı tüyleri diğer bölgelere göre daha kalın köklere sahip olduğundan bitiş işlemleri de uzun seanslara kadar sürebilmektedir. Lazer epilasyon seansları ile 10 seansa kadar tüyleri kökten bitirebilmek mümkündür.

Erkek göğüs altı epilasyon fiyatları nasıl belirlenir diye merak ediyorsanız yanıtı yazımızda bulabilirsiniz. Erkekler de en çok tercih edilen bölgelerin başında göğüs bölge kılları gelmektedir, ancak bu bölgede ki kıllar siyah ve sert olduğundan eski teknolojili lazer cihazlarıyla oldukça ağrılı ve acılıdır. Göğüs bölgesindeki istenmeyen kılları seyreltmek ya da yok etmek için ortalama 6-8 seans yeterli olmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki erkeklerde ki hormonların baskısı nedeni ile cilt altında uyuyan yeni kılları üretme /uyandırma eğilimi gözlemlenebilir. Tedavi sırasında bir yandan aktif büyüme evresinde ki kıllar kalıcı olarak yok edilirken diğer yandan aynı bölge de yeni kıllar çıkabilmektedir. Bu her erkek hastada olacak diye bir şey yok ancak olma ihtimali az da olsa var. Bu yüzden 18 yaşını doldurmadan lazer epilasyon yaptırmamak gerekir, çünkü hormonların hareketi bu dönemde oldukça hızlıdır. Fiyatlar kıl kökü durumu ve yoğunluğa göre belirlenir. Seans ücreti olarak ortalama 100 tl diyebiliriz. Yine bu durum yoğunluk ve yaşa bağlı olarak değişim gösterecektir.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp