Erkek Sırt Epilasyon

Epilasyon günümüzde kadın erkek herkesin ihtiyacıdır. Epilasyon ile vücudumuzda bulunan tüylerden kurtulmak mümkündür. Uygun epilasyon aletleri ile istenmeyen tüylere kalıcı çözümler getirilebilir ve kişilerin tüylerinden kalıcı arınması sağlanır. Kadınlardan ziyade erkeklerinde çok fazla tercih ettiği lazer epilasyonlarda erkekler sırt epilasyonları için uzman güzellik merkezlerine başvururlar. Sırt epilasyonları ile 10 seansa kadar kalıcı çözümlere ulaşmak mümkündür. Kıl köklerinin lazer ışınları ile yakılma işlemlerinden sonra tüy kökleri dökülmeye başlar ve bölgede yeni tüylerin oluşumları engellenir. 

Erkek Sırt Epilasyon İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

  • Hijyenik ortamda yapılan epilasyon işlemlerinde genellikle tercih edilen epilasyon cihazları Diod Lazer Epilasyon aletleridir.
  • 8 seansa kadar tüyleri kökten bitiren cihazda Erkekler hiçbir acı hissetmeden sırt tüylerinden tamamen kurtulabilir.

Erkek sırt epilasyon fiyatları nasıl belirlenir?

Erkek sırt epilasyon fiyatları nasıl belirlenir sorusuna şu şekilde yanıt verebiliriz, erkeklerde sırt bölgesi en zor bölgedir. Kıl yapısı vücuttaki diğer kıl köklerine göre daha incedir. Bazı epilasyon aletleri ile yapılan uygulamalarda bu bölgede ağrı hissi olabilir. Epilasyon denilince artık istenilen, acısız olması ve hızla sonuç vermesidir, Buz Lazer teknolojisi ülkemizde erkeklerin de lazer epilasyon yaptırmaya teşvik eden öncü bir teknolojidir. Sırt epilasyonda fiyatlar kullanılan cihaz ve kişinin kıl kökü durumuna göre belirlenir. Kişinin kıl kökü az ise seans sayısı daha az olacaktır. Dolayısıyla bu da ücreti düşüren ir etkendir. Ama eğer kıl kökü sayısı fazlaysa bu seans sayısının daha uzun süreceği anlamına gelir. Erkek sırt epilasyon fiyatları sırt seans fiyatı 55- 700 tl arasındadır. Normal kıl kökü olan erkeklerde ortalama 5-6 seansta işlem tamamlanır. Kişi bu sayıdaki seanstan oldukça memnun kalır, sayı idealdir. Ama belirttiğimiz fiyat uygulanan cihaz, seans sayısı, uygulama merkezi ve kullanılan diğer araç ve gereçlerle artıp, azalabilir.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp