Göbek Ağda

Göbek bölgesine oluşan siyahımsı ve yoğun tüylenme bir zaman sonra can sıkıcı bir hal almaya başlıyor. Bu nedenle göbek tüylerinden kurtulma yolları aranıyor. Göbek tüylerinden kurtulmanın en iyi çözümlerinden biri de göbeğe ağda yapılmasıdır.

Göbek ağda ile göbekte meydana gelen tüyler kökünden alınır. Ağda tüyleri kökünden sökerek göbek çevresini doğal ve temiz bir görüntüye kavuşturur. Göbeğe ağda yapımı sırasında dikkat edilmesi gereken önemli detay, ağda göbeğin etrafında oluşan tüylere etrafa yayılmadan sürülüyor ve çekme işlemi yapılırken nazikçe hassasiyet göstererek çekiliyor.

Göbek ağda kıl köklerini derinden etkilediği için en çok tercih edilen göbek tüyünden kurtulma yöntemidir.

Göbek ağda fiyatları nasıl belirlenir?

Göbek ağda fiyatları nasıl belirlenir sorusu göbeğine ağda yaptıracakların merak ettiği soruların başında gelir. Ağda, istenmeyen tüylerden arınmak için kullanılan yapışkan çeşitli maddelerdir.  Göbek ağda fiyatları oldukça düşüktür. Ortalama bir paket ağda 30 tl civarındadır. Çünkü göbek bölgesinde vücudun diğer bölgelerine oranda kıl kökü sayısı oldukça azdır. Bir ağda bantı ile göbek gölgenizdeki tüylerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Yalnız göbek bölgesi ağdası oldukça acı vericidir. Çünkü göbek bölgesi yumuşak ve hassas bir deridir. Fiyat bazı durumlarda kıl kökü yoğunluğuna göre değişir. Eğer evde kendi yapacağınız ağdayı kullanırsanız maliyet son derece düşer. Hem de kalan ağdayı atmayarak diğer kullanım içinde avantaj sağlamış olursunuz. Ağda uygulamasında acının sebeplerinden biri de regl dönemidir. Regl döneminde kadınların ağrı eşiği daha düşük olduğundan daha çok acı hissedebilirler. Ağda için en uygun dönem regl döneminden 1 hafta sonrasıdır. Ağda işlemi düzenli uygulandığında kıl kökleri zayıfladığından bir süre sonra hissedilen acı azalmaktadır. Ağdanın içine su kaçmadığı sürece bozulmaz. Su kaçırmadığınız ağdanızı uzun süre saklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp