Göbek Epilasyon

Göbek çevresinde, göbek deliği yakınlarında veya tüm karnı kaplayacak şekilde oluşan yoğun tüylenmeler, kıyafet seçiminde de kişinin önünde bir engel oluyor .

Göbek de oluşan tüylenmeden acısız ve hızlı bir şekilde kurtulmak da epilasyon ile mümkün. Epilasyon ışınlarının zararsız olması uygulamanın güvenirliliğini ve sağlık açısından garantisini de artırıyor. Göbekteki tüyler göbek epilasyonu uygulanarak azaltılabiliyor. Üstelik göbekteki tüylerde diğer epilasyon işlemlerine göre en hızlı etki gösteren bölgelerden biridir.  Göbek epilasyonun bilinen zararlı bir etkisi de yoktur.  Seansları kendinizi belirleyebiliyor veya direk seans paketi alarak düzenli bir şekilde uygulatabiliyorsunuz.

Göbek epilasyonu sayesinde istediğiniz giysileri giyebilme güvenini kendinizde bulabiliyorsunuz, yoğun ve çirkin göbek görüntüsünü ortadan kaldırabilirsiniz.

Göbek epilasyon fiyatları nasıl belirlenir?

Göbek epilasyon fiyatları nasıl belirlenir sorusu da epilasyon yaptırmak isteyen kadınların sıkça sorduğu sorulardandır. Göbek bölgesinde oluşmuş olan tüylerin alınabilmesi üzere buz lazer epilasyon metoduna başvurulması durumu uygun olacaktır. Yaklaşık 50 senedir başarılı olarak kullanılmakta olan lazer epilasyon metodunun sağlık açısından herhangi bir sorun yaratmadığı bilinmektedir. Göbek bölgesi lazer epilasyon işlemi sırasında kullanılmakta olan başlıkların verdiği ışınlar sadece derinin üst kısmına etki etmektedir. Lazer ile kıl kökleri yakılarak hasara uğratılmaktadır. Hasara uğrayan kıl kökleri ardından tüy çıkması durumu neredeyse imkansızdır. Fakat verimli ve kesin sonuçlara ulaşabilmek üzere mutlaka sizler için belirlenen seanslara sadık kalmanız gerekmektedir. Seanslara sadık kalan bireylerin birkaç ay veya duruma göre hafta içerisinde tüy kökleri zarar görecek ve tüy oluşumu durumu büyük oranda engellenecektir. Acı eşiği oldukça düşük olan fakat epilasyon hizmetlerinden faydalanmayı arzu eden bireyler için özel olarak tasarlanmış olan buz lazer uygulaması ile acısız veya ağrısız işlem gerçekleştirebilmek mümkün olacaktır. Fiyat olarak seans ücreti ortalama 100 tldir.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp