Göğüs Dikleştirme

Göğüs dikleştirme estetikleri; göğüslerde meydana gelmiş sarkmalar, cilt bozuklukları ve gevşemeler sonucu uygulanan etkili estetik yöntemlerindendir. Özellikle bayanların rahatsızlık duydukları sorunlardan bir tanesi olan göğüs problemleri birçok sorunu da beraberinde getirebiliyor. Mesela giysi seçimlerinde ortaya çıkabilen görüntü sorunları vb. gibi

Göğüs dikleştirme operasyonları bazen göğüsleri büyütme veya göğüsleri küçültme amacıyla da uygulanmaktadır. Yani göğüs dikleştirme sırasında göğüslere küçültme, büyütme işlemleri uygulanarak göğüs eski sağlığına kavuşturuluyor. Ancak bu uygulama göğüslerde meydana gelen sarkmaları kesme veya doku alarak azaltma anlamına gelmiyor. Sadece göğüsler eski düzenine getirilerek sağlıklı ve dik görüntüye kavuşturuluyor.

Ayrıca göğüs dikleştirme uygulamaları sayesinde eski sağlığına kavuşan göğüslerinizde herhangi bir uygulama izi kalmıyor. Gönül rahatlığıyla yaptıracağınız sağlıklı bir operasyondur.

Göğüs ile ilgili yapılan operasyonların pek çoğu kadınların diledikleri estetik görünüme kavuşmaları amaçlıdır. Göğüs dikleştirme işlemlerinde uzmanlarımız kadınların göğüs yapısını inceleyerek uygun olan operasyonları planlar ve istenilen görüntüyü kazandırırlar. Göğüs dikleştirme işlemlerinde göğüs büyüklüğü ve istenilen orantının sağlanması için büyültme ve yahut küçültme gibi operasyonlar sağlanır.

Göğüs Dikleştirme İşlemleri Nasıl Uygulanır?

  • Uzman kişilerin uyguladıkları operasyonlarda göğüs üzerinde yapılan tetkitler sonucunda belirli bir çalışma rotası çizilir.
  • Göğüs yapısı oranları hesaplanır, yapılacak olan büyültme küçültme ve sıkılaştırma işlemleri tamamlanır.
  • Göğüs işlemlerin sonucunda sıkılaşarak dik görüntüye kavuşur.
  • Kalıcı bir uygulama olan göğüs dikleştirme işlemlerinde kişiler mutlaka uzman kişilerden destek almalıdır.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp