Göğüs Kaldırma

Bayanların en çok şikayet ettikleri vücut problemlerinden biri olan göğüs sarkmaları, göğüs yumuşaklıkları ve gevşemeleri bazen ciddi boyutlarda görüntü bozukluklarına oluyor ve bir süre sonra verdiği rahatsızlık artarak can sıkıcı bir hal alabiliyor. 

Göğüslerde meydana gelen bu sorunlar genellikle yaşa bağlı problemler, cilt yapısındaki düzensizlik ve kilo alıp verme sonrasında oluşabiliyor. Gelişen teknoloji ile sunulan fırsatlar sayesinde bayanların rahatsız oldukları tüm bu sorunları ortadan kaldırmak artık mümkün.  

Göğüslerdeki sarkmaları düzeltmek ve göğüste sıkılaşma sağlamak amacıyla kullanılan tedaviler ve göğüs kaldırma uygulamaları; elektro terapiler ve vakum seanslarıdır. Bu uygulamalar ile göğüsteki sarkmalar, cilt yumuşaklıkları ve gevşeme sorunları tamamen ortadan kaldırılarak göğüste dikleşme ve sıkılıklar meydana getirilerek harika bir görüntü elde ediliyor.

Büyük beden göğüslere sahip her kadının problemlerinden birisi de göğüs sarkmalarıdır. Doğum, emzirme ve kilo alıp vermek gibi önemli durumların sonucunda oluşan sarkmalar kadınlarda estetik durmayan bir görünüm kazandırmaktadır. Kadınlarda göğüs kaldırma işlemleri son derece popüler olup aynı zamanda istenilen görüntüye ulaşmak için de bir ihtiyaçtır. Doğumdan sonra süt bezlerinin salgılanması göğüslerde sarkmaya ve sıkı görünümünün ortadan kaybolmasına sebep olmaktadır.

Göğüs Kaldırma İşlemleri Nasıl Yapılır?

  • Göğüs kaldırma ve sıkılaşma işlemlerinde teknolojinin gelişmesi operasyonların daha hızlı ve güvenilir biçimde yapılmasına olanak vermiştir.
  • Günümüzde göğüs kaldırma işlemleri uzmanlarımız tarafından elektronik vakumlama işlemleri ile tamamlanır.
  • Kişiler hiçbir ağrı ve kasılma yaşamadan kısa sürede istedikleri estetik görünüme kavuşurlar.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp