Goji Mask 2070(Antioksidan & Koruyucu)

Maske goji beri özü, kinoa tohumları ve deniz yosunu kumu ile formüle edilmiştir. İçerisindeki yoğun amino asit, vitamin B ve proteinler ile zengin bir biyolojik oluşumdur. Cildi güçlendirip koruyucu bariyerler oluşturarak serbest radikalleri önler. Yaşlanmanın ilk belirtileriyle kullanımı tavsiye edilir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Soğutma etkisi sayesinde, cilde uygulanan PRP, mezoterapi, fraksiyonel lazer, roller, dermabrazyon, dolgu, botoks, PDO ve kimyasal peeling uygulamalarından sonra kullanılır. Cildi sakinleştirir, yapılmış olan işlemleri destekleyerek etkisini arttırır.

Her zaman cildimize yeterli bakımı yaptırmak etkili olmayabilir. Cildimize yapılan bakımları korumak ve dışarıdan gelebilecek etkileri engellemek için farklı bir uygulamaya ihtiyaç duyabiliriz. Yapılan tüm işlemleri korumak ve yaşlanma gibi belirtileri önlemek için yapılan Antioksidan etkili koruyucu maske sizlerin cildini sürekli olarak koruyacak yaptırdığınız tüm bakımların etkilerini güçlendirecektir.

Antioksidan Koruyucu Maskenin Etkileri Nelerdir?

  • Maske dışarıdan cilt yüzeyine gelebilecek her etkiye adeta bir bariyer oluşturarak cilt merkezine giriş yapılmasını engeller.
  • Önceden yaptırılmış olan cilt bakım işlemlerinin ise etkisini uzun süre koruyarak cilde bakım sağlar ve hücreleri güçlendirir.
  • Cilt tabakası hücrelerini güçlendirerek kişilere erişilmez cilt koruması sağlar.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp