Gold Mask 2080(Canlandırıcı & Yenileyici)

Maske 24 karat altın, mineraller ve deniz yosunu kumu ile formüle edilmiştir. Bu lüks bakım ile cildiniz sıkılaşır ve yeniden onarılır. İçerisindeki 24 karat altın bu maskeyi eşsiz kılar. Cilde pozitif iyonlar yükleyerek ışıltı verir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Soğutma etkisi sayesinde, cilde uygulanan PRP, mezoterapi, fraksiyonel lazer, roller, dermabrazyon, dolgu, botoks, PDO ve kimyasal peeling uygulamalarından sonra kullanılır. Cildi sakinleştirir, yapılmış olan işlemleri destekleyerek etkisini arttırır.

Cilt bakım teknolojilerinde son dönemlerin en çok tercih edilen maskelerinden olan Altın Maske, cildi kusursuzlaştırır ve ihtiyacı olan nemi sağlar. İçeriğinde bulunan altın özleri ve deniz yosunu kumu ile cilt onarım sağlar kısa sürede hücreler yenilenir ve pürüzlerin giderilmesi sağlanır. Pek çok yerde kullanılan altın maske belirli seanslar ile uygulandığında cilt üzerinde bebeksi bir yumuşaklık hissi vermektedir.

Altın Maske Uygulamaları Nasıl Yapılır?

  • Altın maske uygulamalarında cilt temizleme işlemlerinden sonra yapılmaktadır. Altın maske temizlenen cilt üzerine yapıldığında içerisinde bulunan altın özleri ile derinlere nüfus eder cildin rahatlamasında etkiler sağlar.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp