Göz Altı Morlukları

Gözaltlarında meydana gelen morumsu lekeler yüzün işlevini olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Her insanda görülebilme olasılığı olan bu morluklar kalıtımsal sorunlardan dolayı ortaya çıkabilmekte fakat günümüzde bu tip sorunlar daha çok cilt yapısı ile ilgili ortaya çıkmaktadır.

Gözaltı morlukları uykusuzluk durumları, gözlerde yorgunlukları, alerjiler ve genetik durumlardan dolayı oluşabilir. Doğal uygulamalar ile ortadan kaldırabilecek olan bu olumsuz faktörler göz çevresinin daha temiz, yorgun ve uykusuz görünüm sorunu ortadan kaldırarak daha canlı ve dinç bir görüntüyü ortaya çıkarıyor.

Gözaltı morluklarına çözüm getirecek en etkili uygulamada cildi yenileme ve sıkılaştırma işlemleridir. Bu sayede ciltteki renk bozukluğu ve düzensizliğine son veriliyor.

Göz altı morlukları açık tenli ve buğday tene sahip kadınların en önemli problemlerinden biridir. Bu ten rengine sahip kadınlar daima göz altı morluklarını gidermek için kozmetik kapatıcılara başvurmaktadır. Fakat göz altı kapatıcıları sağladığı güçlü etkilerden dolayı yağ asitlerini besleyip göz altında küçük torbacıkların oluşmasına ve sonucunda renk eşitsizliğinin yükselmesine neden olurlar. Göz altı morluklarını ortadan kaldırmak için uygulanan yöntemler son derece etki etmektedir.

Göz Altı Morlukları Nasıl Giderilir?

  • Göz Altı morlukları kalıcı makyaj uygulamaları BB Glow, CC Glow işlemleri ile ortadan kalkabileceği gibi doğal olarak uygulanan işlemler ile de ortadan kalkabilir.
  • Yapılan işlemler sonucunda göz altı morlukları giderilmekte ve sağlıklı görünüm kazandırılmaktadır.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp