Göz Kapakları Kaldırma

Göz kapaklarında meydana gelen sarkmalar ve düşük göz kapağı problemleri cilt problemleri arasında en çok karşılaşılan sorunlardan bir tanesidir.

Genellikle ameliyat edilerek tedavi edilen göz kapakları kaldırma uygulamaları gelişen teknoloji sayesinde ameliyatsız estetik uygulamaları sayesinde kolaylıkla ilk uygulama sonrasında ortadan kaldırılabiliyor.

Göz kapaklarında oluşan kırışıklıklar, kapak sarkması ve göz çevresi çizgileri estetiksel olarak kolaylıkla tedavi edilerek tüm bu sorunlar yok ediliyor. Ayrıca göz kapakları kaldırma tedavisi ile birlikte göz kapaklarında sıkılaşma, ciltte toparlanma ve en önemlisi de genç bir görünüm oluşmaktadır.  

Uygulama öncesi, tedavi edilecek bölgeye krem uygulaması yapılarak bölgesel uyuşma sağlanmakta ve sonrasında en az 30 dakika aralığında sürecek olan uygulama işlemine başlanmaktadır. Göz kapakları kaldırma uygulamaları oldukça güvenli ve etkili sonuç veren bir yöntemdir.

Son dönemlerde Çin ve Japonya’da son derece hızlı ilerleyen estetik operasyonlardan biridir. Göz kapaklarını kaldırma işlemlerinde cerrahi estetik operasyonlarına başvurulmaktadır. Göz kapakları bazen estetik dışında kişilerin görme yetisini engellediği için bu gibi operasyonlar önem taşımaktadır. Kişilerde yaşlanma etkileri, görme durumları ve kaş düşüklüğü sebebiyle ihtiyaç duyulan bu operasyonlarda mutlaka alanında uzman cerrah estetisyenler ile çalışmak gereklidir.

Göz Kapakları Kaldırma İşlemleri Nasıl Yapılır?

  • Göz kapaklarını kaldırma işlemleri ameliyatlı ve ameliyatsız olarak ikiye ayrılmaktadır.
  • Ameliyat gerektirmeden küçük operasyonlarla da göz kapaklarını kaldırabilmek mümkündür.
  • Daha genç bir görünüm sağlayan işlemlerde lokal anestezi ile yarım saatte istenilen sonuca ulaşmak son derece kolaydır.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp