Greentea Mask 2050(Antioksidan & Detoks Etki)

Maske yeşil çay, lavanta ve deniz yosunu kumu ile formüle edilmiştir. Polifenöl ve kateşin bakımından zengindir. Antioksidan ve yenileyici etkisi vardır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Soğutma etkisi sayesinde, cilde uygulanan PRP, mezoterapi, fraksiyonel lazer, roller, dermabrazyon, dolgu, botoks, PDO ve kimyasal peeling uygulamalarından sonra kullanılır. Cildi sakinleştirir, yapılmış olan işlemleri destekleyerek etkisini arttırır.

Cildimizin ihtiyacı olan bakımı sağlamakta kullandığımız kozmetik ürünleri bazen yetersiz kalmaktadır. Hassas olan cilt bakımımızı yaparken de en az cildimiz kadar hassas ve doğal bakım ürünlerini tercih etmeliyiz. Cilt bakımının etkisini ve kalıcılığını artırmak için cildimizi daima uzman ellere teslim etmeliyiz. İçeriğinde yer alan Yeşil çay, Deniz Yosunu Kumu ve Lavanta karışımları ile Greentea Mask cildi arındıracak tazelik katacaktır.

Greentea Mask Faydaları Nelerdir?

  • Cilt bakımından sonra uygulandığında ciltte detoks etkisi yaratan Yeşil çay maskesi hassas ciltleri sakinleştirir ve yapılan işlemleri destekler.
  • Sivilce ve akne oluşumlarını temelden engeller cildi yeniler.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp