Hakkımızda

 

IMG_20160723_135450

İlkin BAYER SÜALP

Uzman Estetisyen 

Zaman hızla ilerliyor. Yer çekimine yenik düşüyoruz.  Ne yazık ki, görüntümüz de olumsuz bir şekilde etkileniyor. Hava kirliliği gibi olumsuz çevresel faktörlerin yanı sıra, yaşamsal zorluklar ve stresli hayatımız da bizim hem fiziksel hem de zihinsel anlamda gerilememize neden oluyor. Oysa özel bir çabayla, fiziksel ve zihinsel zindeliğimizi korumak bizim elimizde.

 

 

Okullarda verilen eğitimlerde, vücudumuzun ve sağlığımızın bizim için ne denli hayati önem taşıdığı konusunda çok fazla durulmuyor.

 

Sağlıklı ve doğal beslenmek, düzenli spor yapmak, hareketli bir yaşam sürmek, cildimizi güneşin zararlarından korumak ve gelişen teknolojiden yararlanmak gibi önemli konularda artık daha bilinçli olmaya başladık.

 

Gelişen teknoloji sayesinde her yeni gün estetik ve güzellik alanında yeni yeni cihazlarla karşılaşıyoruz; maalesef bazı işletmelerde yeterince eğitim almamış kişilerce kullanılan bu cihazlardan yarar yerine zarar görebildiğimiz gibi, hem zamanımız hem de paramız boşa gidebiliyor.

 

Bizim için en değerli şey sağlığımızdır. Fiziksel ve zihinsel sağlık bizi hayata bağlar. Hayatımız sonlanana dek kaliteli bir yaşam istiyorsak,  Tanrı’nın yarattığı bu mucizevi bedenimize her anlamda çok iyi bakmalıyız. 

 

Güzellik ve estetik hizmeti veren kuruluşlarda, alacağımız hizmetlerde hijyen kuralları bizim için hayati önem taşımaktadır..

 

En basit gibi görünen bir manikür, pedikür işleminde bile, hayatımız boyunca kurtulma şansımızın olmayacağı Aids gibi bulaşıcı bir hastalığa yakalanmamız mümkün.

 

O yüzdendir ki, sağlık, estetik ve güzellik hizmetlerinde hijyen kuralları kadar, kaliteli ve güvenilir cihazların kullanılması, doğru ve bilinçli uygulamalar, işlemlerde kişiye özel doğru ürünlerin kullanılması da  bir o kadar önemlidir.

 

Böyle bir hizmet almaya karar verdiğimizde, sorgulamamız gerekenler konusunda bilinçli olmalıyız. Müşteri çekmek amacıyla inanılmaz derecede ucuz işlem vaadinde bulunan reklamların bizi yanıltmasına izin vermemeliyiz.

Kaliteli, güvenilir ve standarda dayalı hizmetin bize yarar sağlayacağında hiç şüphe yoktur.

 

 

 

İlkin PAMUKKALE GÜZELLİK VE ESTETİK MERKEZİNİN MİSYONU (STRATEJİSİ)

 

 

PAMUKKALE ESTETİK MERKEZİ, İstanbul ve Denizli’de bay ve bayanlara güzellik ve estetik alanında gelişen teknolojinin sağladığı en son cihazlarla ve uzman ekipleriyle; kaliteli, güvenilir ve standartlara dayalı hizmetler sunmayı, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, üyelerinin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, güvene dayalı bir bağ kurmayı amaçlar.

Avantajlı kampanyalarla, üyelerinin hizmet alımlarına süreklilik olanağı verir.

 

 

İlkin PAMUKKALE GÜZELLİK VE ESTETİK MERKEZİNİN VİZYONU

PAMUKKALE ESTETİK MERKEZİ, Güzellik ve Estetik alanındaki hizmet çeşitliliği ve kalitesiyle, üyelerinin hem içsel güzelliklerini yansıtmalarına hem de ruhsal mutluluklarına aracı olarak, yaşamlarını zenginleştirmenin yanısıra, yurt içi ve yurt dışında güzellik ve estetik merkezleri zincirini büyüterek en çok tercih edilen, LİDER İlkin PAMUKKALE ESTETİK MERKEZİ olarak rekabet gücünü ve karlılığını artırarak, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmayı hedefler.

Hemen iletişime geçin whatsapp