Karbon Peeling Dövme Silme

Vücudun herhangi bir bölgesine sevilerek yapılan dövmeler bir zaman sonra ilgisini ve çekiciliğini kaybedebiliyor. Bu nedenle dövmeden sıkılanlar dövmeyi sildirme yöntemlerini arayarak en etkili sonuç veren uygulamaları tercih etmeye çalışıyorlar.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ortaya çıkan en etkili yöntemlerden biriside lazer ile dövme sildirme olmuştur. Üstelik lazer uygulaması öncesinde uygulanan karbon peeling dövme silme ile dövmeli olan yerlere karbon peelingi, kremleri uygulanarak cilt önce bu kremi emiyor ve cilt hassaslığı ortadan kaldırıldıktan sonra lazer ışınları vücuda nüfuz ediyor.

Karbonun vücuda işlemesi sayesinde cilt hasar görmeden onarılıyor ve dövmeler siliniyor. Bu nedenle karbon peeling dövme silme işlemi ile kalıcı dövmelerden ilk uygulama sonrasında bile tamamen kurulabiliyorsunuz.

Kalıcı dövmelerin zaman içerisinde solma, güzelliğini ve modasını geçirme gibi sorunları çıkmaktadır. Beğenilerek yaptırılan bir kalıcı dövmenin zaman içerisinde özelliğini yitirmesi ile birlikte sildirme işlemleri de kişileri zorlamakta ve istenilen sonuca ulaşım sağlanamamaktadır. Bu nedenlerden dolayı vücutta yer alan kalıcı dövmelerin sildirme işlemleri için mutlaka bir uzman kliniğine başvurulması gereklidir. Kliniğimizde kalıcı dövme silme işlemleri ise tamamen doğal ve ağrısız olarak yapılmaktadır.

Karbon Peeling Dövme Silme Nasıl Yapılır?

  • Özel Karbon jelleri kalıcı dövmenin bulunduğu bölgeye uygulanır ve beklemesi sağlanır.
  • Bölgeye nüfus eden kremden sonra Lazer işlemi yapılır.
  • Herhangi bir ağrı ve yara izi olmadan kısa sürede kalıcı dövmelerden kurtulmak mümkün olur.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp