Kaz Ayakları

Göz çevresinde oluşan özellikle de gülme esnasında daha çok belirginleşen çizgiler kaz ayakları olarak isimlendirilmekte. Kaz ayakları sorunu bazen çirkin bir görüntünün oluşmasına sebebiyet verebiliyor.

Kaz ayaklarının oluşmasındaki en büyük problemler genellikle mimikler, cildin yapısı, cilt kuruluğu sayılabileceği gibi başka nedenlerden dolayı da ortaya çıkabiliyor. Göz çevresinin estetikliğini kaybederek çizgiler daha da belirginleşir. Bu çizgilerin görünümü azaltmak ve kalıcı bir çözüm sunmak amacıyla uygulanan doğru uygulama tedavisi tercih edilmelidir.

Cildin gerekli nemi kazanması ve çizgilerin kaybolması amacıyla geliştirilen uygulama operasyonları sayesinde çizgiler hafifletiliyor ve zamanla ortadan kayboluyor. Ayrıca kaz ayakları ortadan kaldırıldığı gibi bir daha oluşma risklerine de kökten çözüm bulunmakta.

Yaşlanma Etkileri ile gelişen Kaz Ayakları göz çevresinde etkilerini göstermektedir. Mimik biçimleri, göz çevresinde oluşan güneş etkileri ile kırışıklıklar artmakta ve cilt üzerinde kendini göstermektedir. Cildin kuru kalması ile sıklaşan Kaz ayaklarından kurtulmak ise artık daha kolay. Kliniğimizde özel olarak yapılan tedavilerimiz ile doğal ve acısız olarak Kaz Ayakları görünümünden kurtulacaksınız.

Kaz Ayakları Nasıl Yok Edilir?

  • Kozmetik ürünlerin kullanılmadığı tedavi yöntemlerimizde kişilere özel olarak Kaz Ayakları kırışıklık açma terapilerini uygulamaktayız.
  • Ameliyatsız olarak yapılan uygulamalarımızda işlemler tamamen kesin sonuçlar vermekte ve kişiler istenilen görünüme ulaşmaktadır.
  • Cilt bakımları ile nemine kavuşan ve kolojen telafisi yapılan cilt zaman içerisinde kaz ayaklarından kurtulacak ve kusursuz bir görünüme kavuşacaktır.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp