Kol Ağda

Kollar için uygulanan ağda yöntemi diğer bölgelere nazaran biraz daha hassas olabilir ve ağrı hissi daha fazla hissedilebilir. Epilasyonu tercih etmek yerine ağda ile kurtulmak istenen tüyler sürekli tekrarlanmaktadır.

Sir ağda sayesinde ağrı biraz daha hafifleyebilir. Ayrıca ağda yapımı esnasında kolların hangi bölgeleri alınacaksa ağda sadece o bölgelere etrafa yaymadan sürülür ve temiz ağda kağıtları kullanılarak ağdayı çekme işlemi tamamlanır. Kollarda oluşabilecek kızarıklık ihtimali için öncesinde pudra uygulaması yapılabilir ve ağda sonrasında her iki kolada ağda yağı sürülerek bölgedeki ağrı hissi en aza indirgenir.

Sir ağda sayesinde doğal ve sağlıklı bir işlem gerçekleşiyor bu nedenle kollarınızdaki herhangi bir deri sıkıntısı varsa zamanla düzelir.

Kol ağda fiyatları nasıl belirlenir?

Kol ağda fiyatları nasıl belirlenir diye merak ediyorsanız, oldukça uygun olan kol ağda fiyatları kişinin kıl kökü oranına göre belirlenir. Kıl kökleriniz ne kadar çoksa ödediğiniz ücret de o kadar fazla olacaktır. Ama biz ortalama olarak yarım kol 15 tl, bütün kol 25 olarak fiyat verebiliriz. Yine bu fiyat uygulama merkezi, ev ya da kuaför salonları olmak üzere değişiklik gösterecektir. Farklı yöntemler zaman içerisinde tüylerin köklerinin güçlenmesine yol açabilir.{Jilet,tüy dökücü} Oysa ağda içerisinde şeker barındırmadığı için kimi zaman tüylerin zayıflamasını sağlayabilir. Daha önceki yıllara oranla ağda ürün yelpazesinde genişlemiş kıl tipine, cilt hassasiyetine ve uygulanan bölgelere göre alternatif sunacak  ağdalar üretilmiştir. Kişiye özel tek kullanımlık ağda kesinlikle  tercih edilmesi gereken bir üründür. Ağda uygulamasında ortamın ve kullanılan malzemelerin hijyeni çok önemlidir. Ağda profesyonelce işini bilen uzmanlar tarafından ve hijyenik ortamlarda kullanıldığı sürece son derece sağlıklıdır. Ağda işlemi sırasında derinin üst kısmında yer alan ölü deri hücreleri de tüylerle beraber alınır dolayısı ile cilde peeling işlemi yapılmış olacağından, cilde parlaklık ve canlılık kazandırır.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp