Kol Epilasyon

Özel günlerin kurtarıcısı olan epilasyon ile kollarınızdaki tüylerin görünümüne kolay ve acısız bir şekilde son verebilirsiniz.

Düğün, nişan, balo, doğum günü ve özel olan tüm günler de giydiğiniz şık abiyelerin tamamlayıcısı olan kollar pürüzsüz ve güzel bir görünüme sahip olmak ister. Dikkat çekiciliği açısından nemli bir yere sahip olan kollar, tüyleri epilasyon işlemi ile alındığı zaman ve birkaç seans sonrasında tamamen dökülme sağlamakta sonucunda da sizi tamamen bu tüylerden kurtarmaktadır.

Kol epilasyon işlemi hem güvenli, hem sağlıklı hem de acısız bir işlem olduğundan dolayı pratik bir işlemdir. İşleme başlama öncesinde istenilen seans sayısı belirlenerek ilk seansa başlanıyor ve istenmeyen tüylere adım adım veda ediliyor.

Kol epilasyon fiyatları nasıl belirlenir?

Kol epilasyon fiyatları nasıl belirlenir sorusunu, kol bölgesindeki  kıllar diğer vücut bölgelerine göre daha cılız bir yapıdadır olarak yanıtlayarak başlayabiliriz. Kadın kol kılları oldukça ince ve çoğunlukla tüy şeklinde olmasına rağmen yine de kol kıllarından kurtulmak isteyen kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Bu amaçla ağda, jilet, tüy dökücü kremlerden yararlana ve artık kalıcı bir çözüm isteyen kişiler için en ideal yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon, kol kılları ile mücadelenin en etkili ve kalıcı yöntemidir. Lazer epilasyon tüm vücut bölgeleri gibi kol bölgesinde de ortalama 8 seanstır. Seans sayısı, kişinin cilt rengi ve kıl rengi/kıl yoğunluğu/kıl kalınlığına bağlı olarak değişebilir. Bazı durumlarda ek seanslar gerekebilir. Kol bölgesindeki kıllar ince ve hatta bazen tüy formunda olduğu için her lazer epilasyon yöntemi ile sonuç almak mümkün olmamaktadır. Kol bölgesi epilasyon fiyatları kişin kıl köküne ve kılların direncine göre farklılık gösterse de ortalama 120 tl olacak şekilde senas fiyatı verebiliriz.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp