Koltuk Altı Ağda

Koltukaltı ağda uygulaması öncesinde koltukaltının temiz ve ölü derilerden arındırılmış olması gerekir. Su ve sabun kullanılarak bölgesel temizleme yapılabilir. Eğer kişi hassas ve ağdaya karşı tedirginlik hissediyorsa koltukaltlarına pudra sürülebilir ve sonrasında ağda işlemine geçilebilir.

Koltukaltı ağda; koltukaltında meydana gelmiş kıl dönmelerini, derideki düzensiz renk tonlarını zamanla yok etmektedir. Koltukaltı ağda sırasında ağda tüylerin olduğu bölgeye sürülür ve tüy dışındaki bölgelere yayılmadan dikkatli bir şekilde ağda kağıdı ile çekilir. Hassasiyet odaklı yapılan işlem sonrasında koltukaltlarına ağda yağı sürülerek işlem görmüş bölge dinlendirilir.

Sir ağdanın doğallığı ile cilde yumuşaklık katılıyor ve deri altı da deri üstü de hijyenik olarak yenilenmiş oluyor.

Koltuk altı ağda fiyatları nasıl belirlenir?

Koltuk altı ağda fiyatları nasıl belirlenir diye merak eden kadınların sayısı oldukça fazladır. Koltuk altına ağda yapmak oldukça acı verici olabilir. Fakat ağda yöntemi ile koltuk altını 4-6 haftaya kadar tüysüz kalabilmektedir. Koltuk altınızı ağdaya hazırlayın. Bunun için koltuk altınızı su ve sabunla iyice temizleyin, ölü deriden arındırmak için hafifçe keseleyebilirsiniz. Durulamak için sıcak su kullanırsanız kılların çevresindeki cilt dokusu yumuşayacağından tüylerin çekilmesi kolaylaşacaktır. Koltuk altı gibi hassas ve dar bölgelerde küçük küçük ağda sürüp çekmek gerekir. 
Koltuk altı terlemeye müsait bir yer olduğundan öncesinde teri temizlemeli ya da pudralamalısınız. Ayrıca kıl yönleri de farklı olduğu için yönlerini ayırt edebilmek için önce pudra sürmeniz iyi olur. Tüylerin çıkış yönüne doğru ağdayı ince bir tabaka halinde sürmelisiniz. Ağdanın ideal ısıda olmasını dikkat etmelisiniz. Bu yüzden de uygun bir ısıtıcı tercih etmelisiniz. Bezi yapıştırıp tüylerin çıkış yönünde sıvazlayıp tam tersi yönünde bezi tek hareketle çekmelisiniz. Koltuk altı ağda fiyatları hijyene daha çok dikkat edilmesi gerektiği için diğer bölgelerden biraz daha pahalıdır.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp