Koltuk Altı Epilasyon

Koltuk altlarında da meydana gelen tüylenme kadınlar için istenmedik durumlardan biridir. Koltukaltı tüylenmesi için özel koltukaltı epilasyonu yapılabilmektedir .

Koltuk altlarında oluşan kıl dönmeleri, yoğun tüylenme ve kıl yoğunluğundan dolayı oluşan ter kokusu hem kişiyi hem de etrafındakileri rahatsız etmekte. Bu nedenle ağda, epilasyon vb. gibi uygulamalar tercih edilebilmektedir. Ağda işlemi daha uzun süren ve defalarca tekrarlanması gereken ve tüy dökülmesin sağlamayan bir işlem iken, epilasyon ise daha hızlı sonuç veriyor ve bu işlem sayesinde tüyler zamanla tamamen yok ediliyor.

Koltukaltı epilasyonu ile yoğun tüyler azaltılıyor ve zamanla seanslar sonrasında tamamen yok olarak tüysüz, lekesiz, yumuşak ve sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Koltuk altı epilasyon fiyatları nasıl belirlenir?

Koltuk altı epilasyon fiyatları nasıl belirlenir diye merak ediyorsanız, Lazer epilasyon uygulamaları arasında  en çok başvurulan ve talep gören bölge kol altı bölgesidir. Koltuk altı lazer epilasyon kadınlar kadar erkekler tarafından da yoğun olarak yaptırılmaktadır. Koltuk altı lazer epilasyon sağlığa zararlı değildir. Lenflerin bulunduğu bölge olması nedeniyle bu tür endişeler taşıyan kişiler olmaktadır. Hakkında birçok bilimsel çalışma olan lazer epilasyonun lenflere zarar verdiğine dair hiçbir veri yoktur. Lazer ışını sadece kıl köklerini hedefler. Kıl kökleri birkaç milimetre derindedir. Lenfler ise çok daha derindedir, lazer ışını o derinliğe ulaşamaz ve lenflere zarar vermez. Koltuk altı lazer epilasyon ortalama 8 seans sürer. Lazer epilasyon seans sayısını cilt rengi, kıl rengi ve kıl yoğunluğu gibi faktörler belirler. Dolayısıyla bazı kıl yapıları için ek birkaç seans daha gerekebilir. Ancak koltuk altı bölgesi lazer epilasyona en kolay yanıt veren bölgeler arasındadır. Bu nedenle çoğunlukla ek senansa ihtiyaç duyulmaz. Fiyatları ortalama seans olarak 150 tl dir.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp