Lenf Drenaj

Lenf Drenaj bir tür masaj tedavisi diyebilir. Bu tedavi ve uygulama ile vücut yapısının işlevi artırarak kan dolaşımı sağlanıyor.

Vücutta oluşan yağlanmalar, dolaşım sistemi ve kanda bulunan beyaz hücrelerin düzensizliğini ortad        an kaldırarak sağlıklı bir yaşam standardı oluşturuluyor.   Özellikle kilo problemi yaşayan ve bu problemlerden mûzdarip olanlar için fazlasıyla etkili bir tedavi türüdür. Ayrıca Lenf Drenaj; bölgesel incelme ve deri sağlığı açısından da en çok tercih edilen yöntemler arasında yerini almaya devam ediyor.

Lenf Drenaj tedavisi öncesinde kişiye ince çoraplar giydirilerek bacaklar ve karın bölgesi sarılıyor. Sonrasında ise cihaz ile ayak parmaklarından yukarıya doğru çıkılarak işlem uygulanıyor. Düzenli olarak haftada birkaç kez uygulanabilen bu yöntem sayesinde sağlığınıza kalıcı ve güzel dokunuşlar yaptırabilirsiniz.

Çağımızın en büyük sorunlarından biri de fasfood yemek yeme alışkanlıkların artması ve sonucunda da kilo alma problemleridir. Kilo almanın yanı sıra kilo verme işlemleri de kişileri çok fazla yormakta ve spor salonlarına gitmek için vakit harcamalarına neden olmaktadır. Oysa Lenf Drenaj tedavisi ile hiçbir şey yapmadan istediğiniz ideal kiloya ulaşmanız ya da bölgesel olarak zayıflamanız mümkün. Sadece uzman ellerin desteğini alarak yaptıracağınız Lenf Drenaj tedavisinde masaj ile istediğiniz görünüme ulaşacaksınız.

Lenf Drenaj Nasıl Yapılır?

İnce çorapların giydirilmiş olduğu bölgeye yapılan masaj uygulamaları ile Lenf Drenaj cihazı belirlenen bölgelerde kişilere özgü bölgesel incelme işlemleri sağlamaktadır.

Belirli seans işlemlerinde yapılan Lenf Drenaj tedavileri ile kısa sürede istenilen kiloya ulaşmak ise son derece kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp