Micro Needle

Mevsimsel geçişlerde ortaya çıkan cilt sorunları cildi olumsuz yönde etkileyebiliyor. Kuruluk, cilt dökülmesi, ciltte oluşan lekelenmeler ve daha birçok problem saymak mümkün.

Geçiş dönemlerinde hasar gören cilt veya herhangi genetik sorunlar dışında ortaya çıkan cilt problemlerinden dolayı cilt durgun, soluk ve cansız bir görünüm elde ediyor. Cilt hücrelerinde meydana gelen bu bozulmaları düzenlemek ve cildin eski canlılığını kazandırmak amacıyla yapılan micro needle oldukça etkili ve sağlık bir yöntem olarak geliştirilmiştir.

Micro needler uygulandığından itibaren ciltteki farklılıklar gözle görülebiliyor. Ciltteki parlama, canlılık ve kan dolaşımından dolayı yüze renk geliyor. Ayrıca bu özelliklere sahip olan micro needlee tamamen zararsız ve sağlıklı bir uygulamadır.

Tamamen doğal bitkisel cilt bakım alanlarında yer alan Micro Needle cildinize istediği güzelliği verecektir. Micro needle bakımı cildin tazelenmesini ve cilt problemlerini ortadan kaldırmakta kişilere istediği doğal güzelliği sağlamaktadır. İnce çizgilerin, kırışıklık ve kolojen dokunun azalmasının etkileri cilt yapısının bozulmasına etki eder. Oysa tüm bu etkilerden sadece Micro Needle tedavileri ile kurtulmak mümkündür. Micro Needle Tedavileri ile herhangi bir cerrahi operasyona gerek kalmadan doğal yöntemlerde cildi güzelleştirmek mümkündür.

Micro Needle Cilt Bakımı Nasıl Uygulanmaktadır?

Kan dolaşımının artmasını sağlayan uygulamalar uzman ellerimiz ile kişilere istedikleri kusursuz görünümü kazandırmaktadır.

Uygulama sonucunda ise sağlıkla parlayan ciltler ve renk eşitsizliği dengelenmektedir. Cildin sağlıklı hale gelmesi ise parlamasına ve cilt hücrelerinin yenilenmesine neden olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp