Nasır-Mantar

Ayak ve ayak parmaklarında oluşan mantar hem bulaşıcı hem de görüntü olarak fazlasıyla can sıkıcı bir durumdur. Nasır ise sert, sarımsı ve bazen acı verici bir hal alan ayak problemidir.

Ayaklarda oluşan terler, kirli ve oksijensiz kalmış ayakkabılar vb. gibi sorunlar sonucunda mantar oluşumu meydana gelmektedir. Sürekli ayakkabı kullanımı, havasız bırakılan ayaklar ve ayakların bakımsız kalması sonucunda da nasır oluşumu meydana gelmektedir.

Nasır ve mantar oluşumlarını ortadan kaldırmak amacıyla doğal bakım işlemleri uygulanmakta ve bu uygulama ile ayaklar, tırnaklar gerekli oksijeni alarak sağlıklı görünümüne kavuşmaktadır.

Düzenli olarak yaptırılan bakım ile ayaklarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Günlük hayatta ayaklarımızın devamlı olarak çorap ve ayakkabı ile kapalı olması rahat nefes almasını olumsuz yönde etkiler. Zaman içerisinde ayakta oluşan terleme ve havasız kalma durumları ayakta mantar, nasır gibi ağrılı rahatsızlıkların oluşmasına neden olur. Pek çok tedavi yöntemi ise nasır ve mantar tedavilerinde yetersiz kalmaktadır.

Nasır-Mantar Tedavileri Nasıl Yapılmaktadır?

  • Ayak mantarı ve Nasır tedavilerinde uzmanlarımız tarafından yapılan özel ayak bakımları ve ayak bakım kürleri kişilerin ayaklarında oluşan ve yeni oluşmakta olan nasır-mantarı yok etmektedir.
  • Oksijen tedavisi ile ayakları sağlığına kavuşturan Nasır-Mantar tedavisinde belirli aralıklarla yapılan seanslar uzun süreli olumlu etkiler sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp