Ozon Detoks

Oksijen tedavisi sağlayan ozon terapi vücudu olması gereken sağlıklı işlevine kavuşturuyor. Aynı ozon terapinin sağladığı faydalar gibi ozon detoks da fazlasıyla fayda sunuyor.

Ozon detoks ile vücutta birikmiş olan fazla toksinler temizleniyor ve yağ dokularında oluşan birikimler ortadan kaldırılıyor. Yani genel olarak tanımlayacak olursak ozon detoks; vücutta biriken toksinlerin atılmasını, hücrelerde meydana gelen bozuklukların ortadan kaldırılmasını sağlayarak vücudun sağlığına kavuşma ve yaşam kalitesini artırma olanağı sunuyor.

Ozon detoks tedavisi ile vücutta birikmiş su toksinleri parçalanarak yok ediliyor. Vücudun eski işlevini kazanmasına ve deri bozuklarını azaltarak zamanla yok eden bu uygulamalar sayesinde, vücutta oluşabilecek cilt sorunları da önlenmiş oluyor.

Zaman içerisinde soluduğumuz hava, yediğimiz yiyecekler ve içeceklerimiz yolu ile vücudumuza giren toksinler cildimiz sayesinde emilir. Yağ dokularımızda depolanan bu gibi zararlı tüm toksinler sağlıklı doku hücrelerine zarar vermeye başlarlar. Bu gibi durumların sonucunda vücut yaşlanma gibi etkiler göstererek sağlıklı doku hücrelerinin de yavaş yavaş yok olmasına neden olur. Oysa Ozon detoks tedavilerinde bu durum ortadan kalkmaktadır.

Ozon Detoks Tedavisinin Faydaları Nelerdir?

  • Buhar ile destekli olarak vücuda alınan Ozon gazı yağ dokularını ve lenf dokularının kötü toksitlerden arınmasına sebep olurlar.
  • Kaslar üzerinde bulunan kötü toksinlerin verdiği yorgunluk hissini ortadan kaldırırlar.
  • Vücudumuzun bağışıklık sistemini güçlendirir, yaşlanma etkilerini ortadan kaldırır.

 

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp