Popo Dikleştirme

Genellikle aşırı kilo alıp verme sonucunda ortaya çıkan bir vücut problemi olan popo sarkmaları gelişen teknoloji ile artık ortadan kaldırılmakta ve popülerliğini artırarak çoğu kişi tarafından tercih edilen popo dikleştirme yöntemleri tercih edilmektedir.

Vücudun en güzel yerlerinden biri olan popo bölgesi, düzensiz ve sarkmış bir biçime sahip olduğunda fazlasıyla rahatsızlık yaratan bir görüntüyü beraberinde getiriyor. Üstelik popo için yapılan egzersizler her zaman istenilen etkili sonucu vermiyor. İşte bu tür sorunların ortadan kaldırılması amacıyla uygulanan popo dikleştirme veya popo estetikleri sayesinde popoda sıkılaşma ve bölgesel incelme sağlanarak güzel bir görüntü ortaya çıkarılıyor.

Popo estetiği ameliyat gerektirmeyen ve ağrısız yöntemlerle yapılan bir uygulama olduğu için popo hem estetik hem de sağlık açısından hızlı sonuçlar veriyor.

Popo Dikleştirme işlemleri genellikle kilo alıp verme ya da doğum sonrası sarkan kalçaların dikleştirmesi operasyonlarına denilmektedir. Yapılan popo dikleştirme estetiği ile kalçaların daha sıkı ve dik görünmesi sağlanır. Yaklaşık 3 ile 6 saat arasında süren operasyonlarda kalça üzerinde sarkma yapan yağ miktarı alınarak sıkılaşması sağlanır. Yaklaşık 2 haftalık bir iyileşme süreci olan operasyonlarda kullanılan estetik dikişler sayesinde hiçbir yara izi görünmemektedir.

Popo Dikleştirme Operasyonları Nasıl Yapılır?

  • Kalça estetiği adı altında geçen popo dikleştirme ameliyatlarında öncelikle uzman doktorlar kişilerin kalça yapılarını ve yağ oranlarını incelemektedir.
  • Yapılacak işlem için önceden planlar yapılıp kişiye en uygun müdahalelerde bulunulur.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp