Re6tense Mask 2060(Sıkılaştırıcı & Yenileyici)

Maske kivi özü, haşhaş tohumu ve deniz yosunu kumu ile formüle edilmiştir. Soğutucu, besleyici ve yenileyici özellikleri vardır. Cilt ısısını -12 derece düşürerek cildi yatıştırır ve sıkılaştırır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Soğutucu etkisi sayesinde, cilde uygulanan PRP, mezoterapi, fraksiyonel lazer, roller, dermabrazyon, dolgu, botoks, PDO ve kimyasal peeling uygulamalarından sonra kullanılır. Cildi sakinleştirir, yapılmış olan işlemleri destekleyerek etkisini arttırır.

Cilt bakım merkezlerinde her cilt tipine farklı olarak uygun tedavi yöntemleri kullanılmaktadır. Son dönemlerin en önemli bakım maskelerinden biri olan Cilt yenileyici maskede özünde bulunan kivi özleri, haşhaş tohumları ve deniz kumu ile cildi derinlemesine sarmakta ölü hücrelerden arındırmaktadır.

Re6tense Mask Nasıl Etki Etmektedir?

Arındırılmış ve gözenekleri açık olan cilde sürülen maske cilt ısısını düşürerek gözenekleri tıkamadan sıkılaştırmaktadır.

Cilt gözeneklerini sıkılaştırıp ölü hücreleri arındıran ve yeni hücreleri besleyen maske daha önce cilt üzerinde uygulanan tüm tedavi işlemlerini desteklemektedir.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp