Reaffirming Mask 2020(Karma & Yağlı Ciltler)

Maske deniz yosunu kumu ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Cildin sebum dengesini düzenler ve derinlemesine nem sağlar. Karma, yağlı, geniş gözenekli ve akneli ciltlerin kullanımına uygundur. Soğutma etkisi sayesinde, cilde uygulanan PRP, mezoterapi, fraksiyonel lazer, roller, dermabrazyon, dolgu, botoks, PDO ve kimyasal peeling uygulamalarından sonra kullanılır. Cildi sakinleştirir, yapılmış olan işlemleri destekleyerek etkisini arttırır.

Karma ve Yağlı Ciltler nem dengesi bakımından farklılıklar göstermektedir. Karma ve Yağlı ciltlerin bakımı kişilere göre farklılıklar göstermektedir. Bu cilt tipine sahip olan kişiler genellikle hangi bakım ürünlerini kullanacağını bilememekte ve uygun bakım kremlerini kullanamamaktadır. Güzellik merkezlerinin çoğunda yapılan cilt bakım işlemleri yanlış uygulanmakta ve cildin sivilcelenmesi gibi cilt kusurlarının çıkmasına neden olmaktadır. Oysa kliniğimizde tamamen doğal olarak yapılmış olan Reaffirming Mask Karma ve Yağlı cilt yapısına sahip kişilerin isteklerini karşılamaktadır.

Reaffirming Maske Nasıl Uygulanmaktadır?

  • Maske içerisinde yer alan doğal özler ve sebumlar sayesinde ciltlere ihtiyacı olan nemi sağlamaktadır.
  • Cilt temizleme, dermapen, mezoterapi ve ozon tedavisi sonunda uygulanan maske cildin yatışmasına ve nefes almasına imkan tanımaktadır.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp