Sakal Üstü Epilasyon

Erkek sakal üstü epilasyon fiyatları nasıl belirlenir?

Erkek sakal üstü epilasyon fiyatları nasıl belirlenir sorusu da oldukça merak edilen bir sorudur. azer epilasyon yaptıran erkeklerin en çok ilgi gösterdiği bölgelerden birisi de sakal üstü bölgesidir. Elmacık kemiklerinde, özellikle yanaklardan göze kadar olan bölgede şekilsiz ve biçimsiz şekilde çıkan istenmeyen kıllardan kurtulmak isteyen erkeklerin sayısı bir hayli fazladır.

Erkek kıl yapısı kadınlara göre daha yoğun ve genellikle daha kalın olduğu için, erkek lazer epilasyonu  kadınlara kıyasla daha ağrılıdır. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerindeki bu ağrı nedeniyle birçok erkek lazer epilasyona daha mesafeli yaklaşmadır. Buz lazer ile gelişmiş bir soğutma sistemine sahip olan Buz Lazer, cildi tüm seans boyunca -3 dereceye kadar soğutup, serinletiyor.

Sakal üstü lazer epilasyon ortalama 8 seans sürer. Kılın rengi, yoğunluğu, kalınlığı ve cilt rengi de lazer epilasyon seans sayısında etkendir. Aşırı kalın ve koyu renkli kıl yapısına sahip kişilerde ek birkaç seans daha gerekebilir. Sakal üstü batık kıllar için de tercih edilen Buz Lazer epilasyon seans fiyatları 100TL – 200TL arasında değişmektedir.

Epilasyon işlemleri günümüzde lüksten ziyade ihtiyaçtır. Hem kadınların hem de erkeklerin ihtiyaç duydukları epilasyon işlemleri sayesinde istenmeyen tüylere kesin sonuçlar ile veda edilmektedir. İstenmeyen tüyler her kişiye göre farklılık gösterirken erkeklerde en fazla sakal üstü ve elmacık kemik üzerinde yer alan tüyler için epilasyon işlemlerine başvurmaktadırlar.

Sakal Üstü Epilasyon Fiyatları Nasıldır?

  • Epilasyon işlemlerinde bölgeler seansa göre sınıflandırılırken lazer cihazının özelliği de bu fiyatlara etki etmektedir.
  • Sakal üstü epilasyon fiyatları bölgenin tüy kökü oranı ve kullanılacak epilasyon cihazına göre belirlenecek olup kesin çözüm ile kişilere olumlu etkiler verir.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp