Selülit Giderme

Vücut görüntüsünü ve sağlığını bozan, deri altı yağlanmalar sonucu oluşan sert ve pürüzlü selülitler artık kalıcı değil geçici bir vücut sorunu. Çükü geliştirilen selülit yöntemleri ile etkili sonuçlar alınarak bu sorunlar ortadan kaldırılıyor.

Selülit giderme amacıyla kullanılan etkili yöntemlerden birkaçı; G5 Masajları, kozmetik bakım ürünleri ve pasif jimnastik yöntemleridir. Bu yöntemlerin hepsi de ayrı ayrı etkili sonuçlar vererek selülit sorununu ve selülit oluşumunu tamamen ortadan kaldırıyor.

Selülit giderme yöntemleri sağlıklı ve güvenlilik açısından en çok tercih edilen uygulamalardır. Çünkü ameliyat ve cerrahi operasyonlar gerektirmeyen uygulamalardır. Özellikle her yöntemde kendi içinde bazen ilk seanslar da bazen de birkaç seans sonrasında gözle görülecek farklılıklar ortaya koymaktadır.

Selülit giderme işlemlerinde kesin sonuç alınması için mutlaka işinin ehli kişiler ve kliniklere başvurulması gereklidir. Selülit giderme işlemlerinde bölgeler baz alınarak ince operasyonlar halinde çalışmalar sağlanır. Selülit giderme işlemlerinde uzmanlarımız 3 farklı çalışma metodu uygulayarak kesin sonuca ulaşmaktadırlar.

  • Masaj: G5 Masajları uzmanlarımızın uygulamış oldukları selülit giderme işleminin başlangıç hareketidir. Portakal kabuğu görünümünde ki bölgeye masaj uygulanarak işlem yapılır.
  • Kozmetik Ürünleri: Kliniğimize özel ürünler yardımı alınarak bölgeye takviye işlemler yapılmaktadır. Belirli aralıklarla yapılan işlemler kesin sonuca ulaşılması bakımından son derece önem teşkil etmektedir.
  • Jimnastik Yöntemleri: Uzmanlarımızın sizin gelişiminize bağlı olarak vermiş olacakları pasif jimnastik hareketler selülit tedavisinin son aşamasıdır. Bu aşama sonucunda pek çok kişiden olumlu sonuçlar alınmıştır.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp