Snowcell Bakımı

Cilt rengini olumsuz yönde etkileyen faktörlere meydan okumak ve bu cilt rengi sorunlarını ortadan kaldırmak için uygulanan snowcell bakımı sonunda sağlıklı bir cilde kavuşuyorsunuz.

Snowcell bakım esnasında deride oluşan lekeler, renk bozuklukları ve hasarları ölü deriler şeklinde soyulur ve ciltten dökülerek temizlenir. En üst tabakayı temizliyor olması sayesinde oluşan tüm ölü deriler sürekli dökülerek cilt yenileniyor ve cildi etkileyen risk faktörleri azalıyor.

Snowsell bakım ile ciltte oluşan lekelere sebep olan enzimsel değişimler ele alınıp ortadan kaldırılıyor. Bu bakım sayesinde cilt parlak hale geliyor ve cilt için gerekli olan nem oranı dengeleniyor. Ayrıca yaşlanma sonucu oluşan lekeler, güneşin etkisiyle oluşan lekeler, sivilce lekeleri gibi birçok faktöre etki ederek ortadan kaldırıyor.

Renk tonu eşitsizlikleri pek çok kişinin önemli sorunları arasında yer almaktadır. Cilt tonu eşitsizliğimiz sebebi ile pek çok insan fondöten, yüksek kapatıcı oranlı cildin hava ile temasını kesen kozmetik ürünlerinde çare aratmaktadır. Fakat bu gibi kozmetik ürünler cildi kapatma etkisinin yanı sıra renk eşitsizliği ve lekelerin daha fazla artmasına da zemin hazırlamaktadır. Oysa kliniğimizde yapılan işlemler sonucunda fondöten gibi kozmetik ürünlerine ihtiyaç duymadan bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

Snowcell Bakım Nasıl Uygulanmaktadır?

  • Snowcell bakım işlemlerinde öncelikli olarak cilt tüm ölü derilerden peeling işlemleri sayesinde arındırılır.
  • Arındırılma işlemleri sonucunda cilt içerisine ihtiyacı olan enzim ve mineraller takviye edilir. Tamamen doğal olan uygulama sonucunda cilt üzerinde hasar bırakan tüm etkiler ortadan kalkar.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp