Spa Pedikür

Spa pedikür vücut terapileri arasında en çok etkili işlemlerden biridir. Kişiye özel olarak hazırlanan spa koltuklarında veya spa havuzlarında yapılıyor. Aslında spa pedikürü için ayak banyosu da diyebiliriz.

Spa pedikürü; ayaklarda oluşan ölü derileri ve tırnak etleri için uygulanıyor. Sağlıklı olan bu pedikür işlemi sayesinde ayaklar en iyi şekilde temizleniyor, alması gereken oksijen sağlanıyor. İşlem esnasında topuklar için törpü ve ayaklara özel jeller, kremler kullanılmaktadır.

Pedikür sonrasında ayaklar ve ayak parmakları sağlıklı görünümüne kavuşuyor. Etkili sonuç veren spa pedikürü de son zamanların vazgeçilmez işlemleri arasında yerini alarak daha çok kişiye ulaşmaya ve doğal çözümlerini sunmaya devam ediyor.

Pedikür kadın ve erkek olmak üzere kendini seven ve bakım gösteren tüm insanların en önemli ihtiyaçlarından biridir. Peki, Spa Pedikürünü hiç denediniz mi? Spa pedikürü bir ayak masajı olarak uzak doğudan ülkemize gelmiş bir konfordur.

Spa Pedikürü Nasıl Yapılır?

  • Spa Pedikürü kuaförlerde yapılan diğer tüm basit pedikür işlemlerinden farklı olarak kişiye özel konfor koltuklarında yapılmaktadır.
  • Uzmanlarımız ayaklar üzerinde biriken ölü deri ve hücreleri özel spa karışımları ile temizlerken aynı zamanda ayak ölü derilerinizde ortadan kalkmaktadır.
  • Ayak parmaklarınızdan topuğunuza kadar her hücrenizin temizlenerek oksijen alması ve derinizin incelmesi sağlanıyor.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp