Tüm Vücut Ağda

Bölgesel olarak uygulanan ağda uygulamalarından farklı olarak tüm bölgelere aynı anda uygulanan ağda türüdür. Koltukaltı, kollar, bacaklar, özel bölge ve bikini bölgesi gibi ağda gerektiren bölgelere sırasıyla uygulanan ağda işlemidir.

Tüm vücut ağdanın sağlamış olduğu kolaylıklardan biri de bölgesel olarak farklı zamanlarda ağda uygulaması yapmak yerine aynı anda adım adım ağda uygulamak. Uygulanan sir ağdanın doğal yapısı sebebiyle hassas ciltlerde de yan etki göstermemektedir. Ağda uygulama esnasında ciltte oluşan renk tonlarındaki düzensizlik zamanla ortadan kalkıyor.

Sir ağda tüm vücut uygulamasındaki titizlik ve hassasiyetin yanısıra komple vücut için alınan fiyatta gayet uygun ve müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Tüm vücut sir ağda fiyatları nasıl belirlenir?

Tüm vücut sir ağda fiyatları nasıl belirlenir sorusu hakkında bilginiz yoksa doğru yerdesiniz. Eğer tüm vücudunuza sir ağda uygulaması yaptırmak istiyorsanız önce kendiniz mi yapacaksınız, yoksa bir merkezde mi yaptıracaksınız buna karar vermeniz gerekir. Eğer kendiniz yapacaksanız ortalama bir kutu sir ağda fiyatı 35 tldir. Ama merkezlerde yaptıracaksanız bu fiyat kullanılan ağdanın kalitesine, yapısına ve sizin kıl kökü durumunuza göre farklılık gösterir. Üstelik bazı markalarda sir ağda makinası da vardır. Makine almak da uzun süreli bir ekonomi sağlar. Çünkü her seferinde ağda bezi ve ağda bantlarına para vermektense makine ile ağdalarınızı uzun süreli kullanabilirsiniz. Reçine ağda olarak adlandırılan çam ağaçlarındaki reçinelerin bal mumundan ve bitkisel yağlardan oluşan bir karışım olan sir ağda oldukça kuvvetli bir ağda türüdür. Doğal yollarla elde edilen bitkisel bir ürün olduğundan dolayı sağlıklıdır ve vücuda hiçbir zarar vermez. Uygulama alanları; koltuk altı, yüz, kol, bikini bölgesi ve gövdede uygulanacağı gibi aynı zamanda  kadınlarda meme başı, kirpikler ve erkeklerde sakal dışında her yere uygulanır.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp