Tüm Vücut Epilasyon

Epilasyon türlerinin tümünü kapsayan bu işlem ile aynı anda tüm bölgelere işlem uygulanıyor. Vücutta istenmeyen tüylerinizin olduğu tüm bölgeleri seans paketi alarak tüm vücut epilasyon sayesinde temizletebilirsiniz .

Çene, göbek, bıyık, bacak, kollar, koltukaltı ve bikini bölgesi epilasyonlarını ayrı olarak uygulatmak yerine tüm bölgelere uygulanması etkili sonuç vermekte ve istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmanıza ve yüz güldüren sonuçlara ulaşmanıza olanak tanıyor. Tüm vücut epilasyon ile vücudunuz pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşarak tüylerin sebep olduğu terlemeler de an aza iniyor.

Tüm vücut epilasyonu için seans paketi alarak 14-16 seanslar arasında değişen işlemler uygulatabiliyorsunuz. Üstelik her seans sonrasında dökülmeleri ve değişimi farkediyorsunuz.

 

Tüm vücut epilasyon erkek fiyatları nelerdir?

Kişiyi ön muayeneden geçirmeden, kıl yoğunluğunu ve epilasyon yapılacak bölgeyi görmeden seans sayısını ve maliyetini belirlemek doğru olmaz. Aksi yanıltıcı olur. Kişinin beklentileri ile kişiyi görmeden, muayene etmeden fiyat vermek, kişiyi hayal kırıklığına uğratabilir.  Ayrıca kullanılacak cihaz çok önemlidir. Bu nedenle ön araştırma sonrası, epilasyon yaptırmayı düşündüğünüz merkeze gidip, mutlaka bir ön muayene yaptırmalısınız. Bundan sonra fiyat bilgisi almak en doğrusudur. Sizi görmeden fiyat veren işletmeler profesyonel değildir. Sadece fiyata dayalı epilasyon işlemine karar vermek sağlık açısından risk oluşturur.

Tüm vücut epilasyon fiyatları nasıl belirlenir?

Tüm vücut epilasyon fiyatları nasıl belirlenir sorusuna, öncelikle kadın ve erkekte farklılıklar gösterir olarak yanıt verebiliriz. Yani belirlemede ilk kriter cinsiyettir. Lazer epilasyon göz bölgesine uygulanmaz. Lazer epilasyon kaşlara da uygulanmaz. Kaş arası aşırı kıllı ise lazer epilasyon uygulanabilir. Bu bölgeler haricinde vücuttaki istenmeyen tüylerin olduğu tüm bölgelere lazer epilasyon uygulanabilir. Eğer kıllarınız kalın ve siyah ise lazer epilasyon için şanslısınız. Deri renginiz açık ise lazer epilasyon için daha iyi bir aday olursunuz. Lazer epilasyon için kadın olmak avantajdır. Derinin ince olduğu bölgelere epilasyon yaptıracaksanız avantajlısınız. Bu bölgeler koltuk altı ve genital, bikini bölgeleridir. Bacaklar lazer epilasyona iyi yanıt veren bölgelerdir. Lazer epilasyon 18 yaşını bitirmiş kişilerde uygulanabilir. Uygulaması çok hızlıdır. Küçük bölgeler neredeyse göz açıp kapayıncaya kadar biter. Genital ve bikini bölgesinin tamamen taranması 10 dakika sürer. Koltuk altı seansı 3-5 dakikada biter. Bacak gibi geniş alanlar bile 1 saat sürmektedir. Fiyat uygulama bölgesi ve kıl kökü durumuna göre belirlenir.

 

Tüm vücut epilasyonu kadınlarda hangi bölgeleri kapsıyor?

Tüm vücut epilasyon: Kadınlarda koltuk altları, bacaklar ve bikini bölgesini içine alır. Diğer epilasyon bölgeleri şöyledir: Kulaklar, ense, yüz, kaşların ortası, kaşların üzerleri boyun, göğüs, karın, sırt, bel çevresi, kollar, bacaklar, kalça, bikini bölgeleri kısacası tüm vücut bölgelerine epilasyon yapılabilir.

 

Tüm vücut epilasyon kaç seansta biter?

Epilasyon seansları vücut bölgelerine, kıl rengine, cilt rengine, kullanılan cihaz çeşitlerine, kullanılan cihazların yeni ya da eski oluşuna göre, epilasyon işlemini yapan doktor ya da estetisyenin eğitimli ve deneyimli olup, olmamasına göre değişikli gösterir. Koltuk altları, bacaklar, kollar ve daha sonra bikini, en son yüz epilasyonları sonuçlanabilir. Ayrıca epilasyon seans sayıları kişilerin kıl yoğunluğu, kıl yapısı, tüyleri ince ya da kalın oluşu gibi pek çok etkene göe farklılık gösterir. Kiminde 6 seans yeterliyken, kiminde 12 seans ya da daha fazla seans gerekebilir. Epilasyon yapılan bölgeye kaç atış yapıldığına göre de seans sayısı değişiklik gösterir.

 

Erkeklerde tüm vücut epilasyon hangi bölgeleri kapsıyor?

Koltuk altı ve bacaklardır.  Diğer epilasyon uygulanan bölgeler: Kulaklar, ense, yüz, kaşların ortası, kaşların üzerleri boyun, göğüs, karın, sırt, bel çevresi, kollar, bacaklar, kalça, bikini bölgeleri kısacası tüm vücut bölgelerine epilasyon yapılabilir.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp