Yüz Gençleştirme

Yüzde oluşan sarkmalar, cilt hasarları, renk bozuklukları ve geçmeyen lekeler can sıkıcı boyutlara ulaşabiliyor. Cildin yenilenmesi ve eski sağlığına kavuşması açısından bazı yüz gençleştirme uygulamaları yapılıyor.

Cildin nemini kaybetmesi ve kuru olması sonucu cilt çökmekte. Bu tür sorunları ortadan kaldırmak için bazı cerrahi veya cerrahi olmayan doğal yöntemler uygulanmaktadır. Cilt hücrelerinde yenilenme meydana getiren yüz gençleştirme işlemleri sayesinde cilt sağlıklı görünümüne kavuşuyor.

Yüze yağ enjekte edilerek de yapılabilen doğal uygulamalar sayesinde cilt eskisinden de taze, temiz ve canlı bir görüntü elde ediyor. Yüz gençleştirme yöntemi ile cildinize güzel dokunuşlar yapılması mümkün en doğal işlemlerden biri olarak uygulanıyor.

  • Cildimiz bizim için oldukça önemlidir. Peki, cildimize yeterli bakımı sağlayabiliyor muyuz? Aslında bu sorunun cevabı herkes için aynıdır. Pek çok kişi evde bakım sağlamaya çalışıyor fakat etkileri ise kalıcı olmamakla beraber bazen cilt üzerinde olumsuz etkilere sebebiyet verebiliyor. Yaşlanma etkileri ve istediğiniz güzelliğe kavuşma gibi tüm her şeye ancak uzman eller sayesinde sahip olabilirsiniz. Peki, bizler sizin yüzünüzü güzelleştirmek için neler mi yapıyoruz?
  • Yüz gençleştirme seanslarımızda cildinizde eksik olan mineralleri dermapen gibi yöntemlerimizden yararlanarak takviye ediyoruz. Cildinizde artan kolojen miktarları sayesinde yüzünüzde kırışıklıklar ve sarkmalar gibi cilt sorunları tedavi ediliyor. Oldukça acısız ve kalıcı yüz gençleştirme işlemlerimiz uzun yıllar boyunca yüzünüzde kalıcılığını korumaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

Hemen iletişime geçin whatsapp